REGISTRACE 
O Nás

Jsme Vaše lektorské centrum 

Nezisková společnost Calm2be, z.s.

Calm2be je lektorské centrum osobního rozvoje pro děti a dospělé.

Vedle stálé nabídky kurzů exktraokulárního vidění, koučinku/mentorinku, mindfulness a speciální pedagogiky, se centrum Calm2be zaměřuje na organizaci a pořádání vzdělávacích seminářů a workshopů. 

Dále se zabýváme dětskými trhy, kde se děti seznamují s obchodními dovednostmi a finanční gramotností. V rámci neziskových aktivit spolupracujeme s organizací Leccos, z.s., kde přispíváme na rozvoj pěstounské péče. 

Fakturační údaje: Calm2be, z.s. IČ: 17901006

Na Vinici 109, 29001 Poděbrady

+420 602 282 276, veronika@calm2be.cz

naši lidé, naše hodnoty

Naši lidé

Lidé, kteří tvoří Calm2be, jsou otevřeni změnám a příležitostem, ale neztrácejí své vlastní hodnoty.
Ing. Veronika Miláčková, Ph.D.,
zakladatelka spolku Calm2be, lektorka EOV

Veronika Vás ráda provede kurzem extraokulárního vidění (EOV) vždy trochu jinak a inspirativně.

Veronika je zakladatelkou spolku Calm2be a stojí za ní veškerý obsah a obraz spolku, jeho směřování a výběr programových aktiv. Do své práce vkládá celé srdce, stejně jako ho vložila do loga spolku, který vznikl v Poděbradech.

Mgr. Peter Marák,
lektor EOV

Peter je pragmatický matematik, který kurzy EOV prokládá vtipnými citacemi, o kterých ani nevíte, že existují.

O EOV jednoduše říká: "Tahle hra se hraje minimálně ve třech" a na osobní schůzce jasně pochopíte, co je tím myšleno. Peter je členem spolku, podílí na jeho směrování a dětských trzích.

Mgr. Lucie Kirchner,
koučka a mentorka

Lucie je koučkou odvážných žen a mužů, průvodkyně metody The Work, mentorka osobního růstu a kariéry pro maminky a tatínky. Lucie je cílevědomě založena, je to vidět nejen v tom, jak pracuje, ale také jak se druhým snaží pomáhat. Ve spolku se Lucie podílí na networkingu a marketingu.

Kromě certifikace The Work je Lucie profesionální koučka Transformačního koučinku akreditovaného kurzu MŠMT, a také Mentorka programu Rodičovství není brzda.

Mgr. Lubomíra Vyčítal,

lektorka Mindfulness a precertifikovaná lektroka EOV

Lektorka Lubomíra je certifikovaná MBSR&MBA Mindfulness lektorka a taktéž certifikovaná lektorka jógy. V poslední době si dokončuje certifikaci kurzu extraokulárního vidění.  Lubinka je charismatická žena, která Vám pomůže od pracovního stresu, napětí či úzkosti praktikováním minfulness. Lubomíra se zaměřuje na minimalizaci stresu u manažerů a manažerek, se kterými má bohaté zkušenosti. 

Bc. Sára Marková,

lektorka speciální pedagogiky 

Sára  je speciální pedagožka, nyní dokončuje magisterský titul v oblasti speciálně- pedagogického poradenství. Je také certifikovaným celostním koučem CPC (certified professional coach) a absolventkou mnoha dalších výcviků a kurzů zaměřených na rozvoj dětí. Sára je vlídnou pedagožkou, která Vám dá upřímný feedback, jak na tom Vaše dítě je. Její práce stojí na praxi s dětmi v řadě základních škol. Sama je maminkou a práci speciálního pedagoga má takzvaně "v krvi". Sáry maminka je uznávanou psycholožkou a co může být pro Vás lepší než mít srovnání nového a starého přístupu? Aneb za každým lektorem v C2B je zkušený mentor.