Koučink a mentoring

Mgr. Lucie Kirchner 

koučka, mentorka a lektorka workshopů osobního růstu a kariéry 

Lucie více než 17 let působila v českých a nadnárodních společnostech v oblasti komunikace, CSR a udržitelnosti (Česká televize, Česká spořitelna, Moneta Money Bank).

Lucie je profesionální koučka dle metodologie ICF a certifikovaná průvodkyně metody Transformačního koučinku The Work od Byron Katie.  

Jejím zaměřením je růst kariéry a podnikání, stanovení priorit a cílů v osobním i profesním životě, efektivní time management, překonání prokrastinace a nastavení správné work-life balance. 

Lucie je lektorkou centra Calm2be, která vedle koučinku a mentoringu propojuje aktivity marketingu a networkingu. Lucie je také mentorkou osobního růstu a kariéry v organizaci M.arter, která sdružuje experty s cílem “Rodičovská není brzda”.

„Proč mít svého mentora?"

Lucie Vám poradí,  jak se vyrovnat s neustálými změnami nebo jak zvýšit svůj výkon v souladu s Vašimi hodnotami a prioritami nebo poskytne zpětnou vazbu při hledání nového směru kariéry nebo na startu podnikání, vč. vytvoření osobního brandu.

Dále prošla mnoha kurzy kariérního poradenství a poradí Vám, jak sepsat motivační dopis, životopis nebo Vás připraví na pohovor. 

lektorka osobního růstu a kariéry

Lucie Kirchner

"Pokud chcete osobně a pracovně růst, stanovte si dobré cíle a priority. Nevzdávejte se a buďte trpělivý. S vytrvalostí a odhodláním dosáhnete svých cílů a posunete se vpřed."

Dětské trhy

S Lucií se můžete setkat na dětských trzích Calm2be

  • Dětské trhy se konají každoročně přímo na lázeňské kolonádě v Poděbradech a v Kafé Ořech v Mnichově Hradišti.

  • Calm2be tady bude mít stánek, přijďte se se Lucií seznámit osobně.

  • Dětské trhy jsou skvělou příležitostí pro děti vyzkoušet si své první podnikání zábavným a interaktivním způsobem.

Workshopy a programy s Lucií

Zvyšte si svůj potenciál pomocí rozvojových workshopů či programů

GROWTH 2 BE - Mindfulness a Transformační koučink nebo HEALTH 2 BERelaxační techniky pro prevenci a odstranění bolestí těla, vytvoření aktivního mindsetu (nastavení mysli) péče o sebe.

Celoroční programy pro manažery, podnikatele a ty, kteří chtějí růst THE CIRCLE a program na zvýšení odolnosti UŽ NEJSEM SNĚHOVÁ VLOČKA pro mladistvé od 15 - 25 let.

Individuální konzultace a poradenství

Lucie Vás provede osobním    a profesním růstem

  • Individuální konzultace s koučinkem a mentoringem se zaměřením na osobní nebo kariérní témata od 1000 Kč za 90 minut nebo zvýhodněnou cenu 2 700 Kč při 3 x 90 minutové sezení.

  • Individuální kariérní poradenství od 700 Kč za 60 minut s přísunem nových informací, jak vytvořit životopis, motivační dopis nebo profesní profil na sociálních sítích a v online světě.

kdo je Vaše lektorka?

Lucie Kirchner

Seznamte se s Vaší lektorkou, všímejte si i těch nejmenších detailů. To, co z našich lektorů vyzařuje, to jak se vyjadřují, by Vás mělo zaujmout a oslovit pro Vaší spolupráci.