Mindfulness a eov

Mgr. Lubomíra Vyčítal 

MBSR&MBA Mindfulness lektorka a lektorka EOV (lekce také v Aj)

Lubomíra absolvovala prestižní Mindfulness kurzy a silent retreaty pod vedením Spirit Rock centra, jako The Power of Awareness (Tara Brach), Silent Retreat v Rocky Mountains (Colorado) a přednášky pod vedením Jacka Kornfielda, Jona Kabata Zinna a dalších. 

Mindfulness MBSR & MBA Teacher Training Program absolvovala pod vedením Kathy Ward v Mindful Academy International (an International Provider of Training Excellence©). 

Své certifikace rozšířila i lektorským kurzem EOV v roce 2023. Její unikátní přístup propojuje obě metody a využití v programech centra nejen individuálních, ale také v tematických workshopech či ročních programech.

Lubomíra je Mindfulness a EOV lektorkou centra Calm2be. Své certifikace doplňuje i lektorstvím jógy, které propojuje v programu Mindful Jóga.

Její hlavní zaměření je minimalizace stresu a zpracování negativních emocí. 

„Díky mindfulness (všímavosti) a meditacím víc pochopíte Váš vztah k myšlenkám a emocím, které mohou být zdrojem stresu a naučí Vás, jak na situaci pozitivně odpovědět místo negativní reakce."

lektorka Mindfulness a eov

Lubomíra Vyčítal

„Díky mindfulness (všímavosti) a meditacím víc pochopíte Váš vztah k myšlenkám a emocím, které mohou být zdrojem stresu a naučí Vás, jak na situaci pozitivně odpovědět místo negativní reakce."

Growth2be - skupinová práce

Co lze prožít ve workshopech Mindfulness s Lubomírou?

  • Triangl uvědomění – mapa zážitků v přítomném okamžiku a technika S.T.O.P.

  • Meditace dechu

  • Myšlenky&Emoce vs. všímavost – práce s myšlenkou nabitou emocí, meditace na nesnáze a jiné.

Kurzy Mindfulness s Lubomírou

Mindfulness v Calm2be pro dospívající a dospělé

Kurz MBSR (Mindfulness based Stress Reduction) -  8 týdenní kurz. Lekce se uskutečňují v týdenních intervalech a skládají se z cvičení a zkoumání mindfulness, meditace a domácí praxe. Kurz je určený pro dospívající a dospělé, kteří se chtějí naučit zvládat náročné emoce a ovládat svoje myšlenky.

Kurz Mindfulness pro každého 4týdenní kurz. Lekce se uskutečňují v týdenních intervalech a skládají se z odhalení základních principů mindfulness, mindful jógy/pohybu a meditace.

EOV - extraokulární vidění

Lubomíra Vás provede kurzem EOV také v angličtině

  • Lubomíra je certifikovanou lektorkou pro děti a dospělé

  • Kurzy s Lubomírou jsou založené na klidu, všímavosti, pozornosti a maximální empatie pro Vás a Vaše děti.

  • Díky několikaletým pobytům mimo ČR (USA, Rusko, Německo) je možné absolvovat kurzy na úrovni rodilého mluvčího. 

kdo je Vaše lektorka?

Lubomíra Vyčítal

Seznamte se s Vaší lektorkou, všímejte si i těch nejmenších detailů. To, co z našich lektorů vyzařuje, to jak se vyjadřují, by Vás mělo zaujmout a oslovit pro Vaší spolupráci.