jarní program plný šŤávy a enerie - boost your energy

"BOOST 2 ENERGY" - 1. 3. až 26. 4. 2024

s Pavlínou Jindrovou

TĚLO JE DOKONALÝ NÁSTROJ, NALAĎTE SI HO!
MAX. 8 KLIETEK (bezpečný a důvěrný prostor)
DODEJTE SVÉMU VITALITU, ŠŤAVNATOST A ZDRAVÍ
VŽDY V PÁTEK DOPOLEDNE 10:30 až 12:00 hod (střídavě setkání osobně/on-line)

ZBÝVAJÍ 4 MÍSTA

Jiřího náměstí  43/10, Poděbrady 290 01 
1. patro nad Komerční bankou, vstup vedle Zlatnictví/Hodinářství

Calm2be a Pavlína Jindrová Vás zvOU na PROGRAM PLNÝ VITALITY, ŠŤAVNatoSTI A ZDRAVÍ
PRO KAŽDOU ženu, V KAŽDÉM VĚKU A ŽIVOTNÍ FÁZI

"BOOST 2 ENERGY"

Jakmile se lůno otevře, zbytek energetického systému kvete a rozkvétá. 
Vykoupejte se ve Vaší "šťavnatosti - juiciness". Na věku ani stavu (single/partnerství) nezáleží. Pavlína ví, jak být zdravá, šťavnatá a zářivá v moderní době. Dopřejte si její inspiraci pro sebe a Váš intimní život. 

Hlavní benefity

 • Zdravé pánevní dno, tonizované svaly (pružné, nejen vnější), ale i tonizace velmi hlubokých. svalů, které jsou ochablé díky častému sezení

 • Zcitlivění oblastí, které jsou zásadní pro Váš sexuální život.

 • Aktivace žláz a tekutin v těle a pánvi.

 • Energizování reprodukční oblasti - vaječníků, což vede k bezbolestnému měsíčnímu cyklu (menstruaci) a úlevě od mnoha vedlejších příznaků včetně podpory tvorby hormonů.

 • Hormonální rovnováha, tedy harmonizace endokrinních žláz.


Další benefity:

 • Regulace polarizace tepla v těle v době přechodu či perinopauzy (menopauzy).

 • Návrat k sexualitě po porodu, když se necítíte dobře třeba s nástřihem, natrhnutím, ochabnutím a bojíme se obnovit znovu sexuální život s partnerem.

 • Posilujete svaly močové trubice, zlepšujete inkontinenci a ochablé svaly.

 • Získáte schopnost samostatně pohybovat různými svaly pánevního dna, a tím přinášet hluboké léčení a potěšení, a zároveň zhojení kosmetických neduhů, když máte uvolněné pysky.

 • Zvýšení libida a hlubší smyslnosti, vášně, aktivování Pubococcygeus neboli „P-C sval“ alias sval lásky. 

A ještě něco:

 • "Emoce jsou někdy nemoce", budete zároveň neutralizovat jejich negativní náboj a uvolňovat se v těle.

 • Volnější proudění energie v těle, což má za následek více vitality a zdraví.

 • Zaměříte se taky na Váš rezervoár vitální energie - ledviny. Ty budete detoxikovat a regenerovat čištěním a detoxikací orgánů, čímž napomůžete k proudění energie v těle.

Vaše lektorka

Pavlína Jindrová

Mezi esence kvality, které vnímám na své cestě, je hloubka ve všech směrech, opravdovost - pravda k sobě, kreativita, divokost, svoboda a sebeúcta nebo-li vědomí sebe.

"Během mé cesty jsem působila jako lektorka Pilates ( Renata Sabongui), prošla jsem certifikací na práci s pánevním dnem ( Renata Sahani), strážkyně moudrosti Lůna ( Rebecca Ann Wilson), ale také jsem zažila a moc ráda využívám metodu Theta Healingu od Vianna Stibal, která pracuje krásně s podvědomou myslí a s traumaty. Jelikož již vím, že nelze jen pracovat s myslí, ale je důležité to propojit práci s tělem, tak neustále prohlubuji praxi s yoni vajíčky, taoistickou praxí a také metodu de-armouringu. Vše mi do života přineslo spousta benefitů pro zdraví, regeneraci těla  a zároveň svěžest, vitalitu a mladistvost."

Jarní "BOOST 2 ENERGY" s Pavlínou Jindrovou

JARNÍ PROGRAM "BOOST 2 ENERGY"

Jak to bude probíhat, a na co se můžete těšit?

1. 3. osobně

Základ tonizace a probouzení pánve, aktivace vnějších i vnitřních svalů. Uvědomění si toho, že i kosti pánve dýchají, a jak je vyživovat a eliminovat osteoporózu.

15. 3. on-line

Praktická cvičení na uvolnění a prokrvení pánve a důležitých míst v těle, kde jsou nervová zakončení (dozvíte se o inervaci našich sexuálních orgánů a jejich stimulace). Jak uvolnit a zklidnit emoce a nervovou soustavu, jak si vytvořit v pánvi jemnou energii.

5. 4. osobně

Dozvíte se staré moudrosti z čínské medicíny a z taoistické tradice o našich orgánech. Jaké negativní emoce se ukládají v našem těle, a jak je můžeme neutralizovat - praktická cvičení na těle. Pročistíte tělo a energie, které následně může lépe v těle proudit.

Jarní "BOOST 2 ENERGY" s Pavlínou Jindrovou

jarní program "boost 2 energy"

A co bude dál, abyste získaly ještě více vitality?

04. 

12. 4 . on-line

Detailní pohled na Vaše ledviny, na meridián, kudy proudí, a proč je důležité jim dát velkou pozornost. Jak o ledviny pečovat a nabíjet praktickými cviky. 

05.

19. 4. osobně

Hormonální harmonie - dozvíte se o hormonech progesteron a estrogen, jak ovlivňují Vaše menstruační cykly, i když jste  v období menopauzy. Co se děje s tělem, když menopauza přichází? Od 35 roku je dobré s tím již umět zacházet a cvičit. Ovariální dýchání je jedna z technik, jak se cítit plně dole v pánvi - tvorba hormonů a podpora kreativity.

06. 

26. 4. on-line

Rekapitulace všech cviků a vypíchnutí těch hlavních pro denní praktický život a použitelnost. Kde a jak můžete tyto cviky používat, např. také v práci nebo v dopravě. Není to omyl :-).

 


Zaregistrujte se!

Registrujte se jednoduše do vybraného workshopu. Stačí vyplnit název workshopu a svůj email. Do položky zpráva vyplňte prosím svůj telefon pro rychlejší komunikaci. Případně připište cokoliv dalšího, co nám chcete sdělit.
Název E-mail Zpráva Odeslat přihlášku

Kontaktujte nás

Calm2be, z.s., IČ: 17901006

Jiřího náměstí  43/10, Poděbrady 290 01 
1. patro nad Komerční bankou, vstup vedle Zlatnictví/Hodinářství

+420 602 282 276

veronika@calm2be.cz

dle dohody